22.09.2021.

Gejming je jedna od tema na ovogodišnjem Weekend Media Festivalu u Rovinju

Ove godine u Rovinju na Weekend media festivalu, jednom od najvećih regionalnih događaja posvećenim trendovima u medijima i marketingu, izvršna menadžerka SGA – Kristina Janković Obućina učestvuje na panelu „Kako je gejming promenio svet“.

Od 23. do 26. septembra govornici iz celog sveta će na panelima i predavanjima analizarati proteklu burnu godinu i sve dobre i loše stvari koje je donela sa sobom.

Kako su igre postale jedna od centralnih tema, publika će u subotu 25. septembra s početkom u 10 časova moći da prisustvuje panelu “Kako je gejming promenio svet”. Romantična priča o tome kako je sve počelo, samo je jedan deo ovoga panela. Glavni deo razgovora vodiće se o aktualnim temama u ovoj uzbudljivoj industriji a to su akvizicija korisnika i uloga veštačke inteligencije. Na kraju, panelisti će pokušati da odgovore na pitanje ima li u industriji video igara mesta za marketinške stručnjake i na koji način se ostvaruje saradnja s brzorastućim gejming kompanijama.

Učesnici panela su:

  • Kristina Janković Obućina, izvršna menadžerka Srpske asocijacija industrije video igara (Srbija)
  • Vojislav Milutinović, osnivač i izvršni direktor studija Two Desperados (Srbija)
  • Alan Sumina, CEO kompanije Nanobit (Hrvatska)
  • Boško Đorđević, GRAND GAMING OPEN / Games.con (Srbija) u ulozi hosta panela

Kompletan program možete pogledati na sajtu festivala.